Dhome Dopio / Dyshe

Me pamje anësore nga deti

Kjo dhomë përmban një krevat dopio dhe është e përshtatshme për një cift. Dhoma ka pamje anësore nga deti dhe të gjitha lehtësirat e domosdoshme për të kaluar pushime plot relaks dhe komoditet.

Lehtësirat në dhomë

null

Sherbim dhome

null

Minibar

null

Garderobe

null

TV plazma

null

Kondicioner

null

Tualet

Rezervoni Tani

Dhomën Tuaj