MIRËSEVINI NË

Hotel Glow

Hotel Glow, vetëm 1 minutë larg bregut të detit në Sarandë, mirëpret të gjithë pushuesit të cilët dëshirojnë të kalojnë pushime të këndshme dhe relaksuese. Ambjentet tona si edhe shërbimi korrekt nga ana e stafit të përkushtuar, do t’ju bëjnë të shijoni çdo moment të qëndrimit tuaj tek ne.

MIRËSEVINI NË

Hotel Glow

Hotel Glow, vetëm 1 minutë larg bregut të detit në Sarandë, mirëpret të gjithë pushuesit të cilët dëshirojnë të kalojnë pushime të këndshme dhe relaksuese. Ambjentet tona si edhe shërbimi korrekt nga ana e stafit të përkushtuar, do t’ju bëjnë të shijoni çdo moment të qëndrimit tuaj tek ne.

OFROJMË PËR JU

Dhomat e Hotelit

TEK NE DO TË GJENI

Shërbimet Tona

BOUTIQUE HOTEL

Shërbim Dhome

Jemi përherë në shërbimin tuaj, falë një stafi tepër mikpritës, korrekt dhe gjithmonë të dedikuar ndaj klientëve tanë.

Pushime Të Paharrueshme

VETËM NË HOTEL GLOW

BOUTIQUE HOTEL

Pishinë

Pishinë me një pamje fantastike nga deti, për pushime akoma më të bukura.

BOUTIQUE HOTEL

Pamje Relaksuese

BOUTIQUE HOTEL

Bar

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA

Ju mirëpresim në çdo ditë të vitit në ambjentet tona. Nëse dëshironi të rezervoni një dhomë, mos hezitoni të na kontaktoni në mënyrat tona të kontaktit. Pushime të mbara!