Dhome Dopio

Me ballkon

Kjo dhomë përmban një krevat dopio dhe është e përshtatshme për një cift. Dhoma ka ballkon dhe të gjitha lehtësirat e domosdoshme për të kaluar pushime plot relaks dhe komoditet.

Lehtësirat në dhomë

null

Sherbim dhome

null

Minibar

null

Garderobe

null

TV plazma

null

Kondicioner

null

Tualet

Rezervo Tani

Qendrimin Tend