Glow Suite

Me tarracë dhe pamje nga deti

Kjo dhomë përmban një krevat dopio si dhe një sofa bed dhe është e përshtatshme për një familje. Dhoma ka tarracë dhe pamje nga deti me të gjitha lehtësirat e domosdoshme për të kaluar pushime plot relaks dhe komoditet.

Lehtësirat në dhomë

null

Sherbim dhome

null

Minibar

null

Garderobe

null

TV plazma

null

Kondicioner

null

Tualet

Rezervoni Tani

Dhomën Tuaj