Dhome Treshe

Me pamje anësore nga deti

Kjo dhomë permban nje krevat dopio sebashku me nje sofa bed dhe eshte e pershtatshme per nje cift. Dhoma ka pamje nga deti dhe te gjitha lehtesirat e domosdoshme per te kaluar pushime plot relaks dhe komoditet.

Lehtësirat në dhomë

null

Sherbim dhome

null

Minibar

null

Garderobe

null

TV plazma

null

Kondicioner

null

Tualet

Rezervoni Tani

Dhomën Tuaj